8 5 2603125
+37065635354
info@topimeksas.lt

Akcija

UAB Topimeksas
Didmeninės prekyba įrankiais
Kirtimų g. 21 Vilnius LT-02300
Tel.  8 5 2603125
Faks. 8 5 2603125

 

Rekvizitai:
UAB "TOPIMEKSAS"
Įm. kodas 124388847
PVM kodas LT243888410
Kirtimų g.21, Vilnius
LT-02300
AB "SEB Vilniaus bankas" 70440
a/s LT317044060000167544

Dainius Savickas
Direktorius
Tel.  8 5 2603125
Faks. 8 5 2603125
Mob. +37068541481
El.paštas dainius@topimeksas.lt


Egidijus Urba
Didmeninė prekyba
Tel.  8 5 2603125
Faks. 8 5 2603125

Mob. +37069917311
El.paštas egis@topimeksas.lt

 

Mindaugas Urba

Pardavimų vadovas
Tel.  8 5 2603125
Faks. 8 5 2603125
Mob. +370 656 35354
El.paštas mindaugas@topimeksas.lt

 

Edvinas Skulskis

Rinkodaros vadovas

Tel.  8 5 2603125
Faks. 8 5 2603125
Mob. +370 655 78536
El.paštas edvinas@topimeksas.lt

 

Leonas Butkus
Pardavimų vadybininkas
Klaipėdos regionas

Tel/faks. 8 46 239876
Mob.  +37069999026
El.paštas leonas@topimeksas.lt


Gintaras Gruštas
Pardavimų vadybininkas
Tel.  8 5 2603125
Faks. 8 5 2603125
Mob. +370 685 39155
El.paštas gintaras@topimeksas.lt

 

Rimvydas Lengertas

Pardavimų vadybininkas
Tel.  8 5 2603125
Faks. 8 5 2603125
Mob. +370 655 78498
El.paštas rimvydas@topimeksas.lt

 

Edgaras Ščebeda

Pardavimų vadybininkas
Tel.  8 5 2603125
Faks. 8 5 2603125
Mob. +370 609 97258
El.paštas edgaras@topimeksas.lt

 

Dijana Lapinskienė
Vyr. Buhalterė
Tel.  8 5 2603125
Faks. 8 5 2603125
El.paštas dijana@topimeksas.lt

Danguolė Kubilienė
Ofiso vadybininkė
Tel.  8 5 2603125
Faks. 8 5 2603125
El.paštas danguole@topimeksas.lt
 

 

 

 

2013 © www.topimeksas.lt |Visos teisės saugomos ir priklauso UAB “TOPIMEKSAS”| Sprendimai: www.reklamosagentura.com